Malatya Kombi Servisi

Malatya Kombi Servisi
Yılda en az bir kez, sonbaharda veya yaz başında, kombi bakımlarının Malatya Kombi Servisi şirketleri tarafından düzenli olarak kombi uzmanları tarafından yılda en az bir kez yapılması gerekir. Periyodik bakım kombileri, yıl boyunca minimum problemler ve yüksek performans anlamına gelir. Periyodik kombi bakımı için gelen personele, kombi bakımı sırasında ne yapılacağı konusunda doğal gaz kullanıcısına bilgi verilmesi ile başlar. Kombinin kapısını açmadan, sıcak su ve ısıtıcı tesisatı, kombinin çalışma verimliliğini ısıtma testi ile kontrol etmelidir.
 
 Malatya Kombi Servisi hermetik baca kombileri fanın çalışma durumunu kontrol etmeli ve temizlemelidir. Bacadan eski atık gaz türünü atabilen kombilerin sınır değerleri kontrol edilmelidir. İlave parçalarda oluşan oksitler temizlenmelidir. Kombi bakımındaki kritik emniyet elemanları ve diğer bileşenler dikkatle kontrol edilirse ve bir sorun varsa, cihazın kullanıcısı kombi arızasını bilgilendirmelidir. Malatya Kombi Servisi kombi arızaları meydana geldiğinde, kombi servis personeli müşteriyi bilgilendirdikten sonra, her şeyden önce cihazın bakımı kullanıcı izni ile giderilmemeli, ancak kombideki arıza sökülmeden giderilmelidir.
 
Kombi Bakımında;
Kombi cihazın su yalıtım kontrolü yapılır.
Kombi cihazın yanma odası ocağı temizlenir.
Kombi elektrik ve elektronik bağlantılar kontrol edilir.
Genleşme tankı, çubuk basınç seviyesi ayarlanarak kontrol edilir ve bakım yapılır.
 
Kombi servisimizin kapsamı müşterilerimizin acil veya rutin kontrol ihtiyaçlarına göre değişir. Kombi kabinlerimiz acil durumlarda 7/24 destek vermeye hazırdır. Kombi problemini kısa sürede çözmek için gelen ekibimiz, gerekli tüm ekipmanlarla parça değiştirme veya onarım işlemini gerçekleştirecek ve daha sonra problemler en iyi şekilde çözülecek ve çözülecektir. 
Ekibimiz, özellikle kışın doğal gaz sorunları söz konusu olduğunda her zaman destek vermeye hazırdır.
 
Teknik destek hattı 0422 221 00 70